Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Soedah, laat maar by Maddy Stolk <p><strong>Het Indisch zwijgen doorbroken</strong></p><p>Na het overlijden van haar moeder ontruimt Tara haar ouderlijk huis. Met een mengeling van weerzin en o... »
Wie zei dat mijn leven saai is by Louise Hompe In Wie zei dat mijn leven saai is zien we een vrouw die alle uitdagingen van het leven aangaat. Na een turbulente studietijd in Amsterdam waar ze op de barrica... »
Ziekzoekers by Anne-Gine Goemans Roelof Zeevoet volgt dan wel zijn vader op als directeur van een internationaal bollenbedrijf, zijn bestaan blijft doelloos. Hoe moet een nietsnut met vliegangs... »
Woestijnpassages by Emmelien Kramer Vanaf jongs af aan kan de Catalaanse dichter en onafhankelijkheidsstrijder Àngel Or alleen maar lelijkheid ervaren. Hij gaat zo gebukt onder deze kwaal dat hij ... »
Het rookoffer by Tessa de Loo 'Het rookoffer' is het verhaal van een tragische liefde tussen een lerares en een leerling op de middelbare school. Op een heel suggestieve en overtuigende mani... »
De pianoman by Bernlef Een man van weinig woorden wordt in Dover achtergelaten door een Engels meisje met wie hij door Europa reist. Hij zwijgt, zoals hij dat zijn hele leven gewend i... »
De lastige liefde by Walter van den Broeck Jules van den Broeck, de dertien jaar oudere broer van Walter, vertrekt in 1950 als tweeëntwintigjarige naar Amerika, op uitnodiging van zijn grootvader. Hij we... »
Kinderen van gisteren by Knisper Fogata Het is eind jaren vijftig, begin zestig van de vorige eeuw. Kleuterjuf Ruth heeft haar hart verloren aan het kinderrijke arbeidersgezin Vervaeke. Af en toe gaat... »
Mantel van wildernis by Berna Wellen Het is tegen vijven als ze, moe van haar geheim en van gezelschap op weg naar huis besluit er even tussenuit te knijpen. Door de achteruitkijkspiegel verblindt ... »
Next stop: Wonderland by Geert van der Kolk Messcherpe satire over de eigenaardigheden van een viertal in Boston ***** De wat oudere vrijgezel Alan Riding doceert creative writing aan een kleine universit... »