Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De bolle Gogh by Jaap Cohen <p>‘Ik heb een nogal roerig leven geleid, met te veel drank en drugs, hoewel ook veel aardigheid ondervonden en gelachen.’</p><p>– Theo van Gogh (1957-2004) aan... »
Klimaatverandering by Geert-Jan Roebers Er is iets aan de hand met de aarde. Je hoort het overal: klimaatverandering. Het is nu zo’n 1 graad warmer op aarde dan een eeuw geleden. Dat lijkt weinig, maa... »
De trein van vier over twaalf by Conny Palmkvist Waarom gaan ouders dood? Hoe kan het dat dat is toegestaan? -Nicolaus is nog maar een kind en ouders zouden niet moeten sterven. Maar op deze avond in juli is n... »
Dahlia by Angelo Dorny Creëer een spetterend kleurenfestival in je tuin!Dahlia’s zijn zeer geliefde plukbloemen die in alle maten, vormen en kleuren groeien en bloeien. Er bestaan dui... »