Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het land van de dageraad by Sarah Lark <p>Nieuw-Zeeland, nu. De jonge archeologe Sophie reist naar de Chathameilanden, voor de kust van Nieuw-Zeeland. Op een door de tijd getekend beeldhouwwerk tusse... »
De plottwist by Victoria Walters Stevie Phillips begint vol enthousiasme aan haar droombaan bij een uitgeverij, maar haar eerste werkdag verloopt allesbehalve vlekkeloos. Het bedrijf blijkt ove... »
Het meisje in de witte kimono by Ana Johns <p>Japan, 1957. De 17-jarige Naoko Nakamura wijst de man die haar vader voor haar heeft uitgezocht af en volgt haar hart: ze wil enkel trouwen met de Amerikaans... »
Wij samen by Jojo Moyes Het is nooit te laat voor een nieuw hoofdstuk in je leven...<br/> <br/> Lila dacht dat ze haar happy end al gevonden had: een tevreden man, twee prachtige kinde... »
De kans op jou by Kate Dramis <p>Sage Collins weet alles van het grijpen van kansen. Een jaar geleden gaf ze haar baan als data-analist op om schrijver te worden. Haar eerste boek werd een o... »
Olifantenmeisje by Ellen Marie Wiseman <p>In <em>Olifantenmeisje </em>van Ellie Marie Wiseman is albinomeisje Lilly Blackwood nog nooit buiten geweest. Haar familie heeft haar haar hele leven angstva... »
De trein van verloren zielen by Samantha Sotto Yambao <p>‘De trein van verloren zielen’ neemt Samantha Sotto Yambao je mee op een magisch uitstapje, speciaal voor mensen die de weg in het leven kwijt zijn. Raya is ... »
De smaragd en het zout by Ulla Rask <p>‘De smaragd en het zout’ van Ulla Rask is het eerste deel in de ‘Dochter van de Koude Zee’-trilogie. Tallinn, Finland, 1606. Wanneer Blanka’s zus op de dag v... »
De terugkeer by Francesca Scanacapra <p>‘De terugkeer’ van Francesca Scanacapra is het derde en laatste deel in de ‘Casa Paradiso’-trilogie. Italië, 1963. De inmiddels volwassen Grazia Ponti kan bi... »
De vrouwen van de familie Flores by Angélica Lopes <p>‘De vrouwen van de familie Flores’ van Angelica Lopes vertelt het onvergetelijke verhaal van een groep vrouwen in het Braziliaanse stadje Bom Retiro, die sam... »