Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Tantra by Caroline van Wijngaarden & Jan den Boer Dit boek onthult het geheim van de tantrische liefde. Heb je genoeg van verwijten, strijd en eenzaamheid? Eeuwenoude spirituele wijsheid en nieuwe wetenschappel... »
Het einde van tijd by David Bohm & Jiddu Krishnamurti In dit boek worden de urgente en actuele problemen van onze tijd vanuit een unieke invalshoek belicht. Het bevat een aantal fascinerende dialogen tussen twee gr... »
Halteplaatsen van wijsheid by Frithjof Schuon In 'Halteplaatsen van wijsheid' legt Frithjof Schuon de wortels bloot van de impasse waarin de moderne cultuur terecht is gekomen. Deze inmiddels klassieke bund... »
Soefisme by William C. Chittick Wie wil weten uit welke bron Elif Shafak putte bij het schrijven van Liefde kent veertig regels komt bij Chittick terecht! Velen zijn inmiddels bekend met de na... »
Op de golven van geboorte en dood by Sebo Ebbens De inzichten van het Tibetaans boeddhisme in de cyclus van geboorte en sterven zijn van grote betekenis voor de inrichting en de kwaliteit van ons dagelijks lev... »
Dharmium by Ad van Dun Om te weten wat wijsheid is hoef je maar tot drie te kunnen tellen: (1) er is één werkelijkheid, (2) wij mensen ervaren twee polen: wat we zijn en wat we kunnen... »
Een boekje over wijsheid by Kahlil Gibran & Neil Douglas-Klotz In dit prachtige cadeauboekje ontdek je wat wijsheid is. Een boekje over wijsheid bevat meer dan honderd fabels, verhalen en gedichten van Kahlil Gibran. Zijn t... »
The art of war by Sun Tzu <p>In 'The art of war' heeft de legendarische Chinese wijsgeer-strateeg Sun Tzu zijn inzichten vastgelegd, die in het Westen beroemd werden als De kunst van het... »
Tao Te King voor ouders by Lao Tse & William Martin In Tao Te King voor ouders geeft William Martin opvoedkundige adviezen in de vorm van korte interpretaties van de klassieke teksten van de Tao Te King. Hij snij... »