Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rainfall by Max Schoolenberg Er is één plaats waar alles valt... en dat is Rainfall, het idyllische plaatsje in het noorden van Minnesota, waar de overvloedige regen alle drukte en probleme... »
Zielenjagers by Ron van Ee In 2023 raakt boven een laaggelegen derde wereldland een zaken-vliegtuig in grote problemen. De vliegers maken een geslaagde noodlanding op een geheimzinnig ver... »
Dodelijke Herinneringen by Remo Pideg Commissaris Gaston Bomans die noodgedwongen meewerkte aan het project ‘Digitalisatie’ van Cold Cases en oude afgehandelde, alsook onafgewerkte zaken, vond een d... »
Tijd der Vergetelheid by Remo Pideg Een heksenprogrom in Vlaanderen Twaalfde eeuw... Het gekrijs en gebrul van de woeste menigte verscheurde de nachtelijke stilte van het donkere woud. Een oude u... »
Tijd der Vergetelheid by Remo Pideg Een heksenprogrom in Vlaanderen Twaalfde eeuw... Het gekrijs en gebrul van de woeste menigte verscheurde de nachtelijke stilte van het donkere woud. Een oude u... »
Gefluister in het Duister by Remo Pideg GEFLUISTER IN HET DUISTER: Italië, Jaar des Heren 1712... De interesse van de bloedmooie jonge vrouw Maria Bertoletti Toldini Di Pilcante was begonnen met een ... »
GEHEIMEN 2 - Geheimen in het duister (speciale editie) by Virginia Andrews Alice is een onopvallende tiener van zestien met een duister verleden. Iedereen weet dat haar moeder haar stiefvader heeft vermoord toen ze even oud was als Ali... »
GEHEIMEN 1 - Geheimen op zolder (speciale editie) by Virginia Andrews Bij Karen thuis op de donkere zolder deelden Karen en Zippie alles – sterke verhalen, middelbare schoolliefdes, toekomstplannen en dromen over wereldreizen. Voo... »
CELESTE 3 - Kind van de duisternis (speciale editie) by Virginia Andrews Als kind was ze Baby Celeste, het enige houvast dat haar moeder nog had om in het hier en nu te blijven. Nu haar moeder in een inrichting zit, heeft de zestienj... »