Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een stoere hamster by Cathy Lombaerts Puk heeft geen vrienden en voelt zich eenzaam. Hij droomt ervan om samen met een andere hamster te kunnen spelen in zijn hok. Tot zijn grote verbazing komt Bert... »
Het lange lied van de nachtegaal by Anna Backerra Felicia is een vrolijk meisje dat in de woestijn woont en graag in het zand graaft. Ze houdt van muziek, maar behalve als ze zelf zingt, is het erg stil. De vri... »
Luna Plena by Anke van Huizen Luna Plena is geboren met volle maan. Nu maakt ze elke maand als het volle maan is avonturen mee. Soms eng, maar ook mooi, soms in de lucht, soms in de zee. Zij... »