Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een spook bij de tent by Hieke van der Werff mats is op reis met een tent.zijn pap slaapt al.net als zijn mam en zijn zus pien.maar mats slaapt nog niet.want hij moet een plas doen.met de lamp en de plu lo... »
Knor de waakbig by Monique Berndes Sem wint met zijn lot een prijs!Wat zal hij krijgen?Een voetbal of een stripboek?Nee, het is een big.Een echte, roze big!Sem stopt hem in de schuur.Maar dan hoo... »
Luna's beestenboel by Monique Berndes Luna is een heks, maar niemand weet dat!Vandaag gaat ze naar het feest van Aisha.Daar zijn nog vier meisjes.Ze hebben allemaal grote pakjes mee.Luna kijkt naar ... »
Luna en de kikker by Monique Berndes KLING! KLENG!Er is een dief in huis, denkt Luna.Stil loopt ze de trap af.Bij de koelkast staat een man.Dapper roept Luna:Likker, spikker, rikker,maak van deze d... »
Sinterklaas is toch geen dief! by Monique Berndes Kemal hoort voetstappen op het dak.Stemmen en de hoeven van een paard!Dat zijn vast dieven, denkt Kemal.Ze willen mijn schoenen stelen!Papa steekt de haard aan.... »
Familie Mol - de Mol zit hoog en droog by Burny Bos Bij de familie Mol-de Mol gebeurt veel.Ze gaan de kamer behangen.De tweeling doet de afwas,maar op een leuke manier.En oma speelt blokfluit.Maar waarom?... »
In de val by Bianca Mastenbroek tim hoort een brul.een brul in het bos.het is een draak.de draak zit in de val.de draak is eng.tim weet niet wat hijmoet doen.help ik de draak?of help ik hem ni... »
Help, een mug! by Hieke van der Werff ik lig in bed.ik hoor een mug.ik sla met mijn hand.maar hij is heel snel.pap komt.hij krijgt de mug ook niet.en mam ook niet.dan zit hij op mijn hand.ik heb hem... »
Baas van de keuken by Mary Heylema Vandaag ben ik de kok.De kok van het eten.Ik ga naar de winkel.Ik snijd de groenten.En ik doe alles in de pan.Mmm, lekker!... »