Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Beestenboel - Zee by Laat je kleintje op ontdekking gaan in de oceaan met Beestenboel Zee! In dit stevige kartonboek vol vrolijke illustraties maken jonge kinderen spelenderwijs ken... »
Doe je met me mee? Aan zee by Federico Van Lunter Ontdek samen met je vriendjes van Beestenboelal het leuks aan zee en doe met hen mee.Trek je zwempakje aan en spetter in het water.Of bouw je een groot zandkast... »
Vlinders vangen by Michael De Cock <p>Twee zusjes liggen op hun rug in het gras. Het is warm en er is tijd genoeg om te filosoferen over van alles en nog wat. Kunnen vissen niezen? Is een ijsje d... »
Het schaduwcircus by Lidia Brankovic Lika heeft nooit veel aandacht besteed aan haar schaduw. Soms is hij lang, soms is hij kort. Maar hij is er altijd. Tot de dag dat hij zich vreemd begint te g... »
88x origami kids - Regenboogpret by 88 Origami <h3>88x vouwplezier voor kinderen</h3><p>Superdik knutselboek met <strong>88 vouwpapiertjes</strong> in alle kleuren van <strong>de regenboog</strong>.</p><p>Me... »
Papa, pak je de maan voor mij? by Eric Carle <p>Dit gebonden kartonboek is een speciale jubileumuitgave van 'Papa, pak je de maan voor mij?' Deze prachtige klassieker, van de maker van 'Rupsje Nooitgenoeg'... »
Julius Jubels en de gekkekwalendokter by Marlien Crooijmans Dokter Dwaalman, de beroemde gekkekwalendokter, start zijn nieuwe praktijk op het afgelegen eiland Gibba. Julius Jubels krijgt het coolste vakantiebaantje dat h... »
Zwijgrecht by Fiene Van den Abeele & Ine Van Wymersch <ul> <li>Spannend en ontroerend verhaal met justitie in een belangrijke rol</li> <li>De prachtige illustraties van Delphine Frantzen brengen het verhaal tot lev... »
Zwijgrecht by Fiene Van den Abeele & Ine Van Wymersch <ul> <li>Spannend en ontroerend verhaal met justitie in een belangrijke rol</li> <li>De prachtige illustraties van Delphine Frantzen brengen het verhaal tot lev... »