Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Communicatiemanagers by P. Zweekhorst eerder Aaron dan His Master's Voice : visies van topmanagers... »
Spiegelzaal van onze tijd by Chris van der Heijden Iedereen leest tegenwoordig LINDA. En dat is snel gegaan. Van alle Nederlandse mediamerken is dit het enige dat zó snel zó succesvol is geworden. Hoe is het mog... »
Zo communiceer je schriftelijk by Bert Van Den Assem, Harry Smals & Inge Berg Zo communiceer je schriftelijk leert je verschillende schriftelijke uitingen te maken voor je toekomstige werkveld. Daarnaast biedt het boek verdere verdieping ... »
Persoonlijke kwaliteit by StudentsOnly Dit is het uittreksel behorend bij het boek Persoonlijke kwaliteit (3e druk; ISBN 9789001774202) van Y.H. Gramsbergen-Hoogland, M.A.J. Deveer. Uittreksels van ... »
Overtuig uw Publiek! by E. van der Spek Dit dossier is bedoeld voor iedereen die wel eens een toespraak voordracht of presentatie moet verzorgen. Niet alleen aankomende politici kunnen er hun voordeel... »
Bestuurscommunicatie in organisaties by J. van Delden Interne communicatie is onlosmakelijk verbonden met het gehele proces van besturen en organisaties. Het is geen apart activiteitenveld voor vakmensen maar zit i... »
De pers en het geheim van het Noordeinde by H.A. van Wijnen rede uitgesproken op 13 februari 1997 bij de aanvaarding van het ambt van bijzonder hoogleraar op de Maarten Rooij-leerstoel aan de Erasmus Universiteit Rotterd... »