Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» »
 



101 leuke babytips voor jonge moeders
101 leuke babytips voor jonge moeders by Joseph Murphy
... »
 
 
 
 
 

Er komt een kleintje
Er komt een kleintje by
... »
 
 
 
 
 

Van tienermoeder tot professional
Van tienermoeder tot professional by Peggy Anijs
 »
 
 
 
 
 

Vader zijn met hart en handen 2.0
Vader zijn met hart en handen 2.0 by B. Reinds
Vaders hebben veel meer in handen dan ze vaak zelf beseffen. Ze hebben niet alleen een hart, waarmee ze hun kinderen liefhebben en respecteren. Vaders hebben oo... »
 
 
 
 
 

Sanctie is heilig
Sanctie is heilig by Gerrit de Moor
Op het kruispunt van evolutietheorie, geschiedenis, (ortho-)pedagogie, psychologie, filosofie en antropologie wordt de zin en onzin van straffen in opvoeding en... »
 
 
 
 
 

Plassen en poepen
Plassen en poepen by Helga Hentzepeter & Nelly van der Kreek
Zindelijk worden en blijven is een ingewikkeld proces dat soms tot klachten kan leiden, zoals bedplassen, plasverlies overdag, gevoel van blaasontsteking, poepverlies, obstipatie of niet op de wc plassen of poepen. Dit kan stress en spanning veroorzaken bij het kind en irritatie, ongeduld en onbegrip bij ouders, familie en school. »
 
 
 
 
 

Zwanger worden
Zwanger worden by Petra De Sutter
<p>Het complete basisboek over zwanger worden: van natuurlijke bevruchting tot vruchtbaarheidsproblemen Als je besluit om aan kinderen te beginnen, kan het vaak... »
 
 
 
 
 

Leienaars
Leienaars by Jan Berns, Piet van Sterkenburg & Tanneke Schoonheim
Leienaars gaat over dertigduizend Leidse achternamen. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat alle namen die in dit boek staan een Leidse oorsprong hebben of alleen ... »
 
 
 
 
 

Het luierboek
Het luierboek by I. Alterman
 »