Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het Geheim van de Meester by Marc Pos & Mark Zegeling ‘Het Geheim van de Meester’, naar het gelijknamige tv-programma van AVROTROS, onthult de verborgen verhalen achter de lagen verf en vernis van beroemde meesterw... »
S.M.A.K. by Iris Paschalidis & Philippe Van Cauteren In 2019 bestaat S.M.A.K. 20 jaar, en tegelijkertijd is het 20 jaar geleden dat er een collectiecatalogus van het S.M.A.K. verscheen. Met S.M.A.K. Highlights for... »
Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929) by Jos W.l. Hilkhuijsen Het markante oeuvre en de bijzondere levensloop van H.W. Koekkoek, telg van de beroemde schildersfamilie, zijn het onderwerp van dit boek. De taferelen van de ... »
Religieuze kunst en cultuur in 100 beelden by Heather Thornton McRae ‘Religieuze kunst en cultuur in 100 beelden’ van Thornton McRae legt religieuze kunst uit in woord en beeld. Religie is door de eeuwen heen een goddelijke inspi... »
Musea die we niet bezochten by Charo Crego Musea die we niet bezochten is een prachtig geïllustreerd brievenboek dat getuigt van een dubbele toewijding: die van een kunstfilosofe aan de schilderkunst, ar... »