Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Frank de Zanger beschrijft komische, hilarische en soms droevige situaties, die hij heeft meegemaakt tijdens zij... »
De tuinman en de dood van Diana by H. Franke Berust Nederlands bekendste gedicht 'De tuinman en de dood' op plagiaat? Kweekt onze romantisch-decadente tijd een nieuwe mens? Is het nodig om de elitekunst te... »
Pakhuis De tandeloze tijd by C. Peeters Peeters essay Pakhuis De tandeloze tijd is te beschouwen als het ontbrekende hoofdstuk van zijn essay bundel Houdbare illusies uit 1984 die bekroon werd met de ... »
De verteller verteld by Harry Mulisch Een boek als De verteller hoort op het nachtkastje te liggen, om voor het slapen gaan nog enkele plaatjes door te nemen; en dit is dan nog bescheiden uitgedrukt, want Mulisch vindt alleen die boeken van waarde, waar je op je sterfbed nog wat aan hebt. »