Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De kleine verloren jongen en het demon by Rémi Marcy <p>Dit gedichtenbundel bestaat uit drie delen.</p><p>Het eerste deel gaat rond allerlei taboe onderwerpen zoals depressie, racisme, homofobie, verslavingen, eet... »
De mist in fietsen by Susannah Stracer De lente herinnert zich nog de bedaardetragiek van een slapende wereld;'die sanftern Schmerzen', een zwijgendewandelaar op een beklinkerde weg. (Susanna... »
De sapphische bloemenheks by Susannah Stracer Uit het Elysische land van de sapphische bloemenheks - poëzie die als 'romantisch' gekwalificeerd zou kunnen worden, maar in feite geen boodschap heeft aan eni... »
binnen blijven by Erik-Jan Hummel In binnen blijven is een ik aan het woord die zich vruchteloos fatsoenlijk probeert te verhouden tot zichzelf, tot een geliefde, zijn kinderen, alle andere mens... »
Niet voor publicatie vatbaar by Lynn Mariën Rond sommige diepe pijn zit zoveel schaamte dat het verboden lijkt om erover te spreken, te confronterend om te publiceren of wankel terrein want wat is het eff... »
het gegeven paard, het kalf, de zon by Gert Wijlage In dit poëtisch schrijven doet de verteller een uitnodiging aan de lezer: “ Roep het paard aan, het kalf komt ook, de zon verwekt alvast de hubris in het nieuwe... »