Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Horen en gehoord worden by Dw B Bestaat er literatuur die knettert en vonkt op het podium én op het papier? En die verbale muziek verzoent met gelaagde taalkunstwerken? En hoe gaat het eraan t... »
Ogenblik & eeuwigheid by Joke J. Hermsen In <i>Ogenblik & eeuwigheid</i> doet Joke J. Hermsen twee dingen tegelijk. Zij maakt de balans op van wat zij in de afgelopen twee decennia aan beschouwend werk... »
Geografie van goed en kwaad by Andreas Kinneging Net als Vermeers geograaf tracht de Leidse hoogleraar rechtsfilosofie Andreas Kinneging de wereld in kaart te brengen. Niet de wereld van landen en zeeën, maar ... »
Het land tussen de talen by Stefan Zweig In de zomer van 1902 reisde Stefan Zweig voor het eerst naar België. Hij bezocht de mondaine badplaats Oostende en het verstilde Brugge. Aan zijn lange vriendsc... »
In de keuken by Ga eens bij jezelf te rade: ook jij hebt een onvergetelijke herinnering aan een bijzonder gerecht of een hartverwarmend etentje. Of het nou de kleine te koester... »
Vrouw doet dit, dat by Sytske Frederika van Koeveringe <p>Als Sytske van Koeveringe de diagnose borstkanker krijgt, grijpt ze terug op dagboekschrijven, iets dat ze in haar kinderjaren veel heeft gedaan. Pas na het ... »