Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Belle en Boo en het vrolijke kerstfeest by Gillian Shields Dit is Belle, en dit is Boo.Ze zijn altijd samen:op zonnige dagen, op regenachtige dagen,en op laten-we-vandaag-lekker-niets-doen-dagen.Het is bijna Kerstmis en... »
De dieren spelen verstoppertje by Edouard Manceau Dit is het verhaal<br/>van een wekker die omgetoverd wordt tot een uil,<br/>van een bloem die een leeuw wordt,<br/>van een luchtballon die verandert in een koni... »
Prinses Polly het bruidsmeisje by Ellie Wharton Het is een bijzondere dag voor prinses Polly. Vandaag mag ze bruidsmeisje zijn!Ze is heel erg opgewonden, totdat er iets helemaal fout gaat!Plak elk magneetje o... »
Ahoy landrotten! hier zijn de schoolpiraatjes by Ellie Patterson Vandaag mogen Maud en Max verkleed naar school. Ze weten precies hoe ze willen gaan...als piraten!Plak elk magneetje op de goede plek in het verhaalen maak de p... »
Hello Holland by Guusje Nederhorst Woozle and Pip are going on a journey.
<br/>Where are they today?
<br/>They're in Holland. Do you want to play?
<br/>Hello, Holland!
... »
Hallo Nederland! by Guusje Nederhorst Woezel en Pip rennen vrolijk door rood, wit en blauw...
Dansend, springend, lachend, gillend: Hallo Nederland!
Kom je spelen?... »
Meester Max en de minimonsters by Rindert Kromhout Omdat juf Wendy ziek is, komt meester Max invallen. En dat valt in het begin niet mee. Want kleuters doen alles anders dan grote mensen zouden willen. Veters st... »
Pieter konijn box by Beatrix Potter Maak kennis met Pieter, Benjamin, Lily en Hakketak. In deze vrolijke box hebben ze ieder hun eigen boekje! En de vier boekjes vormen samen een puzzel!