Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Diamant zonder r by Maria Barnas Ik zeg niet dat ik Pools benal is het maar van de grond tot de kniezoals mijn moeder tot haar navelnooit zegt dat ze Pools is zoals mijn omahaar Pools-Duitse ac... »
't Kon minder by Willem Wilmink In ’t Kon minder is een thematische selectie gemaakt uit het immense oeuvre van Willem Wilmink – van zijn jeugdherinneringen en gedichten voor kinderen, via zij... »
Vier kwartetten by T.S. Eliot Vier kwartetten is een hoogtepunt in T.S. Eliots carrière als dichter. Het bevat enkele van de muzikaalste en onvergetelijkste passages van de twintigste-eeuwse... »
Vos by Cees Nooteboom Slechts een jaar na zijn uiterst succesvolle bundel Afscheid verschijnt nu de nieuwe dichtbundel Vos van Cees Nooteboom. Vos bestaat uit gedichten die hij de af... »
En niemand weet by Ingrid E. Noppen ‘En niemand weet’ is alweer de zesde gedichtenbundel van Ingrid E. Noppen, die in het jaar 1951 in een woonhuis in de stad Rotterdam werd geboren.De bundel beva... »
Landschap met blauwe schutting by Rik Andreae Er gebeuren dingen dat mensen zeggen:schrijf daar maar eens een gedicht over.Een regen valt nog majesteitelijkerdan het ochtendblad - maar nee,zo werkt het natu... »
Proefstuk by Peter Thiessen <p>Proefstuk is de derde dichtbundel van auteur en documentairemaker Peter Thiessen, na 'De Corona Cyclus' en 'De Nieuwe Hoek'.</p><p>Ook nu werkte hij samen me... »
Tabula rasa by Xxx <p>Een samenwerkingsverband tussen Wesley Bauwens, Surgu Decuypere en Bob Minne.</p><p>Coverillustratie: Li-Ma Westerhout</p><p>Gedichten uit het leven gegrepen... »