Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
In de steigers by Nick de Koning In de meeslepende roman 'In de steigers' van Nick de Koning zit Dr. Caro Benedict middenin de verbouwing van haar kliniek, die bepaald niet van een leien dakje ... »
Nirwana by Tommy Wieringa <p class="MsoNormal" style="mso-layout-grid-align: none; text-autospace: none;"><i>De geschiedenis van een grootvader bepaalt het heden van een kleinzoon. Samen... »
Vlucht by Saskia Lauwagie HERZIENE UITGAVETijdens een blind date ontmoet Laura de man van haar leven. Lorenzo wordt haar veilige haven en geeft Laura de rust die ze zoekt. Ze blijken twe... »
Nomade by Humeyra Cetinel Een gemeenschap nomaden zet kamp op nabij het Turkse dorp Kiraz, tot groot enthousiasme van dorpsjongen Ibrahim. Plots belooft zijn lome zomer alsnog spannend t... »
De gruwel van het gezin by InèS. Eshun 'Ik wil wat jij hebt, Marie, net als jaren geleden. Een gezin. Niet om het even welk gezin, niet zoals het mijne, dat me achterliet met littekens. Sommige verva... »
Het Land van Melk en Honing by Junior Leroux Lieven werkt in een callcenter dat geleid wordt door een gereïncarneerde Hitler en gaat gebukt door het leven. Tot hij iemand aan de lijn krijgt die hem weet te... »
Giorgio Castelano by Tognon Marco “Giorgio Castelano”, een boek dat uit de pen van een op leeftijd zijnde auteur is gevloeid. De inhoud is soms chaotisch te noemen maar raakt de lezer zodanig da... »