Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Unsinkable by Lotte van den Noort Je kent het verhaal, maar is dat echt hoe het is gegaan?
Katharina Thompson wil niets liever dan naar Amerika gaan om daar een toekomst op te bouwen ... »
Paniek by Sandra J. Paul Willem: De eerste knallen lijken op voetzoekers, tot het schreeuwen begint. Verborgen in een schuilplaats met vijf anderen luistert Willem wanhopig naar de kret... »
Hij die niet bestaat by Valentijn Ringelberg Een standalone novelle die zich afspeelt in de door Valentijn Ringelberg gecreëerde wereld in zijn debuut, Voorbij het Wederwoud. Tegenwoordig staat Kojvo Khaan... »
Als doden spreken by Mel Hartman Aprils leven is een rommeltje. Ze is gevlucht omdat ze haar gave niet onder controle heeft en bang is om haar vrienden te doden, en als ze de mensen van wie ze ... »
Koning van het Sintelwoud by Jen Minkman De tweelingzussen Vasilisa en Morana wonen diep in het bos vlak bij de rand van het mysterieuze Sintelwoud. Morana is voorbestemd om op haar zeventiende verjaar... »
De Woestijndief by Emmelie Arents De Woestijndief
Emmelie Arents
9789463967693
Taran kan stelen als de beste. Wanneer zijn laatste diefstal eindigt in een drama, wordt zijn ... »
In het Duister by Tamara Arts In Het Duister
Tamara Arts
9789463967686
Vijf vrienden brengen hun zomervakantie door in de Ardennen, waar een van hen een huis heeft geërfd. Zod... »
Unsinkable by Lotte van den Noort Unsinkable
Lotte van den Noort
9789463967679
Je kent het verhaal, maar is dat echt hoe het is gegaan?
Katharina Thompson wil niets lie... »
Hij die niet bestaat by Valentijn Ringelberg Hij Die Niet Bestaat
Valentijn Ringelberg
9789463967655
De O’khani Kojvo groeit op onder het toeziend oog van zijn moeder op de Zoutsteppe.... »
Als doden spreken by Mel Hartman Als Doden Spreken
Mel Hartman
9789463967648
Aprils leven is een rommeltje. Ze is gevlucht omdat ze haar gave niet onder controle heeft en b... »