Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De marxistische erfenis van het Aggiornamento by Cees Willemsen Het boek van Cees Willemsen is een diepgaande intellectueel-historische studie van de ontwikkeling van het katholieke intellectuele milieu rond de Katholieke Un... »
De stad beter na corona? by De coronapandemie heeft het wereldsysteem, ons leven en alle grote steden op de proef gesteld. In De stad beter na corona? reflecteren stadsonderzoekers over we... »
Operatie wooncoƶperatie by Arie Lengkeek & Peter Kuenzli Betaalbaar wonen is in Nederland nagenoeg onmogelijk geworden. De ongelijkheid neemt op allerlei gebieden toe: tussen generaties en tussen wie vermogend is en w... »
Van wie is de stad by Floor Milikowski <p>Een meeslepend portret van Amsterdam aan het begin van de 21ste eeuw. De bevolking groeit snel, het aantal toeristen neemt toe en de stad raakt in de greep v... »