Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Religie, een briljant vermogen van de mens by Hugo Van Rompaey Met dit boek wil de auteur reageren op de heropflakkering van de atheïstische reflex in hoofde van sommige politici, wetenschappers en journalisten in België om... »
De Brief van Paulus aan de gemeente in Rome by Drs.A. ten Napel Het boek mag samengevat worden als een stuk theologie, maar geen droge theologie maar leerstellige stof die toegepast wordt op degene die leest. De bedoeling i... »
In Israël ingelijfd by Jan Pieter Bommel Dit boek gaat niet over de staat Israel, maar over het in millennia gevormde gedachtengoed van de orthodoxe Joden. Het boek wil duidelijk maken dat het menselij... »