Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
55 by Alex Kempers AlexWoont met zijn vrouw en twee hondjes in het centrum van AssenWerkt in Jules Huiskamer als gastheerWerkt in centrum Edanz GroningenIs beroepsvrijwilligerAute... »
OVER VOLWASSEN WORDEN by Noa Mimis Emoties en herinneringen spelen een cruciale rol in mijn boekjes. De nadruk leg ik vooral op de verbinding tussen mensen en de emoties die daarmee gepaard gaan.... »
Ik heb lang gedacht dat ik het zelf zocht by Ludovic Paronetto "Hij moet nooit meer meemaken wat ik heb meegemaakt." – Wendy Marcelis (20), Joepie nr. 23, 8 juni 1994Het was de wanhopige belofte van een jonge moeder met een... »
KNILLIS by Elle Werners DE ELFDE VAN DE ELFDE /'S-HERTOGENBOSCH'Onze stad is een fijne plek, want in het relativeren van het dagelijkse wel en wee ligt een kracht verscholen om de real... »
WAARHEEN? by Elle Werners DE ELFDE VAN DE ELFDE /'S-HERTOGENBOSCH'Onze stad is een fijne plek, want in het relativeren van het dagelijkse wel en wee ligt een kracht verscholen om de real... »
Alles gaat voorbij by Ben Van Praag De zeezender Radio Mi Amigo en Radio Maeva, het populairste radiostation ooit in Vlaanderen, vormen de achtergrond van vele verhalen en anekdotes die Ben van Pr... »
ANTALYA, BELEK AND QEUBEC by Bart Horenbeck On my travels along the sea around Samos and Turkey, I saw a lot and done a lot to. I med a Danish woman who is very rich and spending on clothing, living and m... »
ANTALYA BELEK EN QUEBEC by Bart Horenbeck Voor een kwartje de wereld rondProloogDit idee , om hier iets over te schrijven, had ik al een lange tijd maar ik kwam erzoals zovelen, maar niet aan toe om era... »