Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De kindertemmer by Jacques Vriens & José Vriens <p>Quinten en Annabel zijn twee erg vervelende kinderen, die als ze hun zin niet krijgen meteen gaan rellen. Hun wanhopige ouders doen er alles aan om de kinder... »
De sprookjes by Armando Vijftien autobiografische sprookjes. De sprookjes van Andersen hoeven geen toelichting. Ze zijn geliefd over de hele wereld; vele generaties kinderen en volwass... »
De Griekse tragedies by Simone Kramer Ze worden nog regelmatig opgevoerd in het theater: de klassieke Griekse tragedies van Aischylos, Euripides en Sophokles. Op de affiches prijken de namen Medeia,... »
Doornroosje by Gebr. Grimm & K.Y. Craft Doornroosje... »
Hondje Hond by Ben Snijder Hondje Hond is het tweede boek van de in Groningen geboren Ben Snijder. Ben is meer als 40 jaar werkzaam geweest in diverse regionale dierenspeciaalzaken en doo... »
Duifje Duif by Ben Snijder Duifje Duif is het eerste boek van de in Groningen geboren Ben Snijder.Ben is zelf een fanatiek duivenliefhebber en kwam zodoende op het idee voor zijn eerste k... »
Kort en klein by J. Blaauw In ‘Kort en Klein’ zijn vijftig korte verhalen van J. Blaauw gebundeld, over de heer Vonk, ‘praatjesmaker en brokkenpiloot’. Met de korte verhalen van J. Blaauw... »
Woelie in het lentebos by Ger van Ewijk Oma vertelt Woelie in het Lentebos is een warm, avontuurlijk en poëtisch kinderboek over natuur, seizoenen, klimaatverandering en verwondering. Dit educatieve v... »
SAMEN DOEN ! by Annemieke Rodermans In dit dierenverhaal verwerkt Annemieke Rodermans op een speelse manier herkenbare thema’s waarbij dieren angsten en onzekerheid maskeren en overwinnen, moedig ... »
De droom van Saar by Marije Levinga Een echte ballerina worden… dat is haar grootste droom. Met de hulp van nieuwe vrienden en verrassende situaties gaat Saar haar droom waar maken.Een verhaal waa... »