Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wendy Bosmans' ABC van opvoeden by Wendy Bosmans Wendy Bosmans studeerde Klinische psychologie optie kind jeugdige en gezin aan de KULeuven. Nadien volgde ze een postuniversitaire opleiding Gedrags therapie. Z... »
Stille baby's by C. Geerinck-Vercammen Het verlies van een kind, ook wanneer het overlijdt vóór of tijdens de geboorte, tekent het leven voorgoed. Alleen wanneer de ouders dit verdriet een plaats in hun leven kunnen geven, zullen zij er op een gezonde manier doorheen komen.
Dit boek is erop gericht hulp te bieden bij het rouwproces. »
Baby invulboeken - Baby's Eerste Jaar by ImageBooks Factory <p>De zwangerschap is een bijzondere tijd. Je droomt en denkt na over hoe alles straks zal zijn. Er verandert van alles in je lichaam. Samen groei je! Na de geb... »
Anders zijn mag by Bénazir Paranormaliteit is een hype. Het wordt vaak betiteld als zweverig, vaag en onbegrijpelijk. Dat er meer is tussen hemel en aarde is bekend.<br/>Dat er een groep kinderen is die hier problemen door ondervindt, is minder bekend. Anders zijn mag neemt u mee achter de schermen van deze nog relatief onbekende wereld. »
Ik ben om zes uur thuis by V. Falkenburg 'Als alleenstaande moeder moet je straffen en goedmaken - taken die je normaal gesproken tussen beide ouders verdeelt. Maar dat maakt ook dat de kinderen je ont... »
Kinderen en grenzen stellen by P. Bom Tijdens haar werk op het consultatiebureau is de auteurvaak geconfronteerd met vragen als Hoe doe je dat nu datgrenzen stellen aan je kind? Lastige kinderen hou... »
Man & abortus by Basti Baroncini Een op de vijf mannen krijgt in zijn leven te maken met een abortus. Voor velen van hen is dat een uiterst stressvolle en pijnlijke periode in hun leven. Na de ... »