Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
KATHARSIS III by Pieter Nelleke EENTWEEPOWEZIEwij vinden het staren zo waardevol dat we het veelvuldig beoefeneneen uilskuiken dat nergens bang voor is bepaalt de gang van zaken... »
Man en paard by Ewout Storm van Leeuwen Soms komen belangrijke ontmoetingen tot stand in een oogwenk. Letterlijk: het oog flitst even opzij, attent gemaakt door een subliminaal beeld, en in dat oog va... »
De kunst van het leven by Marianne Suijkerbuijk De kunst van het leven“…………… En dan maakte ik wat, intuïtief, mediamiek.De schilderingen ontstonden spontaan, als uit een bron, vanaf het moment dat ik me eraan... »
Het mysterie van de bosnische piramides by Aafke Douma & Rob Heiligers Zijn deze Bosnische piramides het ‘nieuwste wereldwonder’? Mysterie van de Bosnische piramides geeft een heldere handleiding om deze bijzondere locatie beter te... »
Zwarte propaganda by Harold Makaske ‘Wij willen onze tegenstanders niet een beetje afbreuk doen of hen een beentje lichten. Wij willen hen enkel maar vernietigen.’ Dit was de officiële toon van ... »