Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De wirwarwezels feesten! by Yvonne Jagtenberg <p>Een nieuw voorleesboek van Yvonne Jagtenberg over de beste vrienden Arti en Bub, oftewel: de wirwarwezels! De wirwarwezels zijn altijd wel in voor een feestj... »
Een dapper wolfje by Rian Visser <p>'Blitz! 10 - Een dapper wolfje' (AVI E4, vanaf 7 of 8 jaar) is het tiende deel in de leukste AVI-serie voor beginnende lezers. Dit spannende en humoristische... »
Het dagboek van de Gelaarsde Kat by Ben Miller <p><b>Deze kat lapt alle regels aan zijn laars! (Haarballen niet inbegrepen.)</b></p><p><br/></p><p>Eerst is er geen melk bij het ontbijt. Daarna moet hij in ee... »
Boer Boris en het geitje by Ted van Lieshout <p>'Boer Boris en het geitje' is een geluidenboekje van Boer Boris, met zes verschillende boerderijgeluiden.
<i>O, Boer Boris, wat is dat?
In de heg daar zit ... »
Train je brain by Annemarie Venemans & Esther Walraven <p><strong>Het perfecte boek voor iedereen die supersnel z'n huiswerk af wil hebben!
</strong>Of je leren nu leuk vindt of niet of er het liefst zo s... »
Train je brain by Annemarie Venemans & Esther Walraven <p><strong>Het perfecte boek voor iedereen die supersnel z'n huiswerk af wil hebben!
</strong>Of je leren nu leuk vindt of niet of er het liefst zo s... »
Ada & Zangemann by Matthias Kirschner De uitvinder Zangemann is wereldberoemd en ongelofelijk rijk. Ouders en kinderen houden van zijn fabelachtige technische uitvindingen. Maar op een dag is er een... »