Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Japanse mythen by Joshua Frydman <p>Hoewel velen dol zijn op de Japanse cultuur, zijn maar weinigen bekend met de Japanse mythen. In dit boek gidst Joshua Frydman de lezer door de rijke traditi... »
Concentratiekamp Dora by Brigitte D'Hainaut & Christine Somerhausen Het concentratiekamp Dora – de dodelijke ondergrondse annex van Buchenwald – was de hel op aarde. Van de 60.000 dwangarbeiders die hier deelnamen aan de product... »
Gekke Jantje by Jan van der Winden Als Jan vier is, krijgt hij een stiefvader die deel uitmaakt van een beweging met geheel eigen opvattingen over gezondheid, onderwijs en opvoeding. Als hij in v... »
Vandaag is de deadline by Alex Malone Onze manier van werken is achterhaald. De meeste mensen werken nog steeds op de manier die bijna twee eeuwen geleden is bedacht: van 9 tot 5, met geld als voorn... »