Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ik zal er zijn by Lifeprints & Tineke Tuinder Een prachtig geschenkboek met prints van het duo Lifeprints. Dit boek is bedoeld voor situaties waarin bemoediging en inspiratie meer dan welkom zijn. Of je nu ... »
Faith Journal by Linette Trapman Het ‘PUUR! Faith journal’ van Linette Trapman is een inspirerend PUUR! doeboek voor jouw tijd met God. Een faith journal is een geloofsdagboek met liederen, ged... »
Als een ster is Hij verschenen by André F. Troost Als een ster is Hij verschenen van André F. Troost biedt een bundeling van recent geschreven teksten voor de tijd van advent en kerst, voor jong en oud. Korte e... »
Belle Bijbel notes by Een leuk notitieboekje voor tienermeiden in de stijl van de succesvolle Belle Bijbel. Met quotes, tips en heel veel ruimte voor aantekeningen.... »
Woorden van wijsheid voor doopouders by Ds.A. Schreuder Nadat ouders bij de Heilige Doop hun ja-woordhebben gegeven voor Gods aangezicht, legt deHeere de verantwoordelijkheid van de opvoedingin hun ouderhanden. Om de... »
Zijn trouwe zorg by Wulfert Floor Wulfert Floor (1818-1876) was van beroep landbouwer te Driebergen.Daarnaast hield hij overal in het land zijn ‘oefeningen’. Deze Schriftoverdenkingenhield hij v... »
Vier de zomer by Nbg In dit originele zigzagboekje staan 14 overdenkingen plus extra creatieve opdrachten om eens anders met de Bijbeltekst aan de slag te gaan. Door het papieren ba... »