Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Leef in Christus by Charles W. Price n het Oude Testament was de Ark van het verbond dé plaats waar God ende mens elkaar ontmoetten, waar Zijn doel duidelijk en Zijn kracht zichtbaarwerd. Vandaag d... »
En wie ben ik volgens jullie? by Geurt Roffel In ‘En wie ben ik volgens jullie?’ zet Geurt Roffel systematisch uiteen hoe zes toonaangevende christologen Jezus Christus zien. Voor het vormen van zijn gedach... »
De ouderdom van de aarde? by Gert-Jan van Heugten Hoe zit het met...? is een nieuwe serie van Uitgeverij Gideon rondom de thematiek van schepping en evolutie. De boeken worden geschreven door Gert-Jan van Heugt... »
Dochters van Eva by Gertruud Bakker Kemper ‘Dochters van Eva’ gaat over de taak van de vrouw binnen de bijbelse context. Gertruud Bakker is geïnteresseerd in de joodse geschriften, zoals Talmoed en Midra... »
De Bijbel voor Dummies by Jeffrey Geoghegan & Michael Homan 'De bijbel voor Dummies' leert je begrijpen wat de bijbel is, hoe die heeft geleid tot talloze discussies die in de loop van de eeuwen zijn gevoerd en hoe het b... »
Het Lucasevangelie onder de loep by Nico Riemersma Het Lucasevangelie onder de loep brengt door 'close reading' de hoogstaande literaire vorm en de rijke theologische inhoud van het Lucasevangelie aan het licht.... »
3-pak Commentaar op Lucas by Jos de Heer Complete en voordelige set van Jos de Heer's commentaar op Lucas. Dit commentaar op het evangelie van Lucas zet de betekenis van deze eeuwenoude tekst in begrij... »