Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Voorbedacht by Loes den Hollander Het is de nachtmerrie van iedere ouder, en het overkomt Marjon van Brienen.Haar vriend Philippe brengt hun dochter Carice niet terug na een familiebezoek. Maar ... »
Onder de koppensnellers op Borneo by Jan Oost ‘Onder de koppensnellers op Borneo’ is een waargebeurd verhaal geschreven door de Nederlandse auteur Jan Oost. Het boek is oorspronkelijk gepubliceerd in 1916 e... »
Het suikerhuis by Laura Lippman <h5>‘Optimale spanning, levensechte personages.’ – Harlan Coben</h5><p>Privédetective Tess Monaghan wordt ingeschakeld door Ruthie, een bekende van haar vader. ... »
Bloedbroeders by Arttu Tuominen <p><em>Bloedbroeders</em> is deel 1 in de Rivierdelta-serie van Arttu Tuominen.</p><p>Een groep mannen komt samen om een paar dagen te drinken, maar hun kameraa... »
IV by Arjen Lubach IV (Vier) van Arjen Lubach is een thriller voor de liefhebbers van Dan Brown en Tomas Ross. De vader van Elsa is hoogleraar middeleeuwse schriftcultuur. Hij is ... »