Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Praktijkboek maatschappelijk verantwoord ondernemen by P. Winkler Maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) is een onderwerp waar elke organisatie tegenwoordig mee te maken heeft. In dit boek worden praktische modellen en m... »
De boom van goed en kwaad by J. Remans Over bioethiek biotechniek biopolitiekIn De boom van goed en kwaad zoemt Jan Remans in op talrijke bioethische kwesties zoals genetisch gewijzigde gewassen expe... »
Dementie is een ernstig, invaliderend proces. Zowel voor de persoon zelf als voor de directe omgeving is er sprake van een ingrijpende ziekte die het vertrouwd... »
Lexicon van de ethiek by Jean Pierre Wils Ethiek is een zaak waar iedereen mee te maken heeft.Ethische kwesties staan dan ook steeds meer in de belangstelling. Tot nu toe ontbrak een grondig overzichtsw... »
Bestuurlijke ethiek by Maurice Becker Iedere bestuurder krijgt te maken met ethische vraagstukken. Bij de behandeling hiervan kunnen politici en ambtenaren niet meer terugvallen op vastliggende oril... »
Integriteit by B. Musschenga over de eenheid en heelheid van de persoon.... »
Deugdelijk leven by P. van Tongeren Een inleiding in de deugdethiek.
Vandaag ontdekken we weer dat deugd eigenlijk niets met een dergelijke mentaliteit te maken heeft, maar eerder met kracht, voo... »
Ethiek bedrijven in zorg by J.N. van Dartel, Mirjam Jacobs & R.J.M. Jeurissen ETHIEK BEDRIJVEN IN DE ZORG Zorginstellingen worden meer en meer bestuurd als een bedrijf een onderneming. Managers in de zorg zien zich daardoor steeds vaker g... »