Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
God is goed by Iris Molenaar <p>‘God is goed’ van Iris Molenaar, de vrouw achter ‘Dochters van de koning’, is een praktische gids om jonge vrouwen te inspireren tot Bijbellezen. In 200 pers... »
Museum Jacques by Jacques Huinck Zoals carnaval op bier drijft, drijft oorlog op adrenaline. Een adrenaline-uitbraak op grote schaal, kan ontstaan door hongersnood. Dank zij het verplichte onde... »
Denken of marcheren by Jacques Huinck Jacques Huinck was 18 jaar gids in het Fort St. Pieter van Maastricht. Hij verwelkomde de mensen door iedereen te feliciteren, die ná 1960 was geboren, want vóó... »
De voedingswaardewijzer by Juglen Zwaan Een groot gedeelte van het assortiment in de supermarkt is sterk bewerkt, waardoor het een lage voedingswaarde heeft. Toch bewijst dit boek dat het heel goed mo... »
VERGETEN VERSLAG by Elle Werners Een waargebeurd verhaal van een man die veel heeft meegemaakt in de oorlog. Dromen, ontberingen, angst. Door mij (zijn dochter) in de vorm gegoten van een lees... »
Basisboek ERP by Lineke Sneller <b><i>Eén van de meest invloedrijke IT ontwikkelingen van de afgelopen vijftig jaar is Enterprise Resource Planning, ofwel ERP. Miljoenen medewerkers van honder... »