Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Liefdevolle begrenzing by LoïS. Eijgenraam We leven in een bijzondere tijd. Weinig lijkt meer vanzelfsprekend te zijn. Ouders geven aan soms niet meer te weten of en hoe zij grenzen moeten geven aan hun ... »
De wereld van Luuk by Martine F. Delfos Luuk heeft hele mooie verzamelingen, maar hij wil ook wel eens met een vriendje spelen. Hij weet niet hoe dat moet. Als hij zich aan moet kleden vergeet hij alt... »
Aanpakken voor aanstaande vaders by David Borman <h3>Praktische tips voor voor vaders voor de zwangerschap, de bevalling en de kraamtijd. </h3><p>In Nederland wordt van jou als vader verwacht dat je aanwezig b... »
Help! Ik word (super) papa by Benjamin Perrier Alles wat je als toekomstige vader moet weten over 9 maanden zwangerschap en de eerste weken na de geboorte.Word je binnenkort papa? Dan ben je misschien al een... »
Babyshower - Gastenboek by Znu Babyshower gepland? Zet de toekomstige mama nog eens extra in de bloemetjes met dit bijzondere gastenboek. Schrijf er jullie wensen in voor de mama in spe en do... »