Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zwarte propaganda by Harold Makaske ‘Wij willen onze tegenstanders niet een beetje afbreuk doen of hen een beentje lichten. Wij willen hen enkel maar vernietigen.’ Dit was de officiële toon van d... »
oorlogsverslag Jan-Theo Werners by Elle Werners Soms is poëzie een goed middel om pijn en lijden te verzachten. Ze kan ook een wapen zijn. Ook het schrijven van een dagboek kan verlichting geven. Veel van dez... »
Zo stel je grenzen by Melissa Urban <h3>Voorkom frustraties en stress – en krijg er tijd, energie en goede relaties voor terug</h3></p>Als je het soms moeilijk vindt om grenzen te stellen, ontbree... »
Kinderen van Amalek by Erik Ader In Kinderen van Amalek. Mythes en feiten rond het Israëlisch-Palestijns conflict confronteert de auteur de mythes rond het Israëlisch-Palestijns conflict met de... »