Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Zin in poëzie
Zin in poëzie by Annette de Bruijn
 »
 
 
 
 
 

Passage - Tijdschrift voor Europese literatuur & cultuur - Jrg. 1 (2013-2014), nr. 1 - Themanummer Literaire ontmoetingsplaatsen
Passage - Tijdschrift voor Europese literatuur & cultuur - Jrg. 1 (2013-2014), nr. 1 - Themanummer Literaire ontmoetingsplaatsen by Luc Devoldere, Manu van der Aa & Stefan Van Den Bossche
Literaire ontmoetingsplaatsenBrussel Be)De Passage Saint-Hubert, pleisterplaats van bannelingen en expatsParijs (Fr)Het laatste caféSint-Petersburg (Ru)Vergeten... »
 
 
 
 
 

Literaire grensbewegingen
Literaire grensbewegingen by
 »
 
 
 
 
 

Engagement - Passage
Engagement - Passage by
 »
 
 
 
 
 

Gedeelde literatuur
Gedeelde literatuur by Sandra van Voorst
 »
 
 
 
 
 

Onbegonnen werk
Onbegonnen werk by August Hans den Boef & Joost Kircz
F. Harmsen van Beek (1927-2009) was een uitzonderlijk multitalent. Zij schreef proza, poëzie en essays en maakte tekeningen, collages, knipsels en kunstobjecten... »
 
 
 
 
 

Onbegonnen werk
Onbegonnen werk by August Hans den Boef & Joost Kircz
F. Harmsen van Beek (1927-2009) was een uitzonderlijk multitalent. Zij schreef proza, poëzie en essays en maakte tekeningen, collages, knipsels en kunstobjecten... »
 
 
 
 
 

Praatjes voor de West
Praatjes voor de West by B. Jos de Roo
Praatjes voor de West waren een onderdeeltje van de radio-uitzendingen van de Wereldomroep naar de West (Suriname en de Antillen) in de periode 1947-1958. De ui... »
 
 
 
 
 

Een telkens nieuwe oudheid
Een telkens nieuwe oudheid by David Rijser
Virtuoos geschreven boek over de actualiteit van de Oudheid.<br/><br/>Onze cultuur ontwikkelt zich in een voortdurende confrontatie met de klassieke cultuur. Da... »
 
 
 
 
 

Basisboek Literatuur
Basisboek Literatuur by Bart Temme, Coen Peppelenbos & Corrie Joosten
Het Basisboek Literatuur is een onmisbaar naslagwerk voor studenten, scholieren en deelnemers aan leeskringen. Wat is ook alweer een 'enjambement' of een 'grond... »