Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hoe gaat het met jou? by J. Hoex & M. Balledux Nu steeds meer kinderen een deel van hun tijd doorbrengen in de kinderopvang is het belangrijk dat er veel aandacht wordt besteed aan de opvangomgeving. Het moe... »
Het kind: bijzonder belangrijk by Raad voor de Kinderbescherming Het kind: bijzonder belangrijk. Dat klinkt vanzelfsprekend, maar dat is het niet altijd. Er zijn kinderen in ons land die zich in een bedreigende situatie bevin... »
Denken over opvoeden by H. Van Crombrugge Opvoeden is niet eenvoudig en ook niet vanzelfsprekend maar juist heel complex en problematisch. Om in die complexiteit verantwoord te handelen moet de theorie ... »
De zorgwijzer by A. van Trierum & H. Lonnee De auteurs schreven eerder de ‘Probleemwijzer’,een soortgelijk boek voor het voortgezet onderwijs, ISBN 978 90 6020 761 1, ook bij De Toorts. Zij hebben lan... »
Gewelddadige videospellen en agressie by H. Polman In de afgelopen decennia zijn kinderen steeds meer videospellen gaan spelen die realistische vormen van geweld bevatten. Over deze ontwikkeling maken ouders, le... »
Vluchtelingengezinnen: opvoeding en integratie by Marjan de Gruijter & Trees Pels opvoeding en ondersteuning in gezinnen uit Iran, Irak, Somalie en Afghanistan in Nederland. Over het dagelijks leven in vluchtelingengezinnen in Nederland is no... »
Dat komt vanzelf wel goed by B. Levering De praktijk van de opvoeding is zo complex dat we uiteindelijk allemaal op zijn tijd onze toevlucht nemen tot lang versleten dooddoeners. Dat het bij opvoedings... »