Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De perfecte match by Linda Babel <p>Nina is radeloos. Het lijkt maar niet te lukken om een perfecte man voor haar zus te vinden. Daarnaast weet ze niet of haar vriend Steve te vertrouwen is. In... »
Mismatch by Linda Babel <p>Nina doet haar uiterste best om een leuke man voor haar zus Annet te vinden. Ze regelt leuke dates, een speeddate en als kers op de taart organiseert ze voor... »
De matchmaker by Linda Babel <p>Nina verheugt zich op een spannend avondje met Steve, de knappe coassistent uit Den Haag, met wie ze al een jaar een latrelatie heeft. Helaas loopt haar avon... »
Een leven tussen de olijfbomen by Carol Drinkwater <p>Wanneer Carol na een lange reis langs de Middellandse Zee weer thuiskomt in Zuid-Frankrijk blijkt dat de bijenkolonie die op Carols boerderij overwintert doo... »
De gravin en de sterren by Olivia Waite <p>1816. Lucy Muchelney, een ambitieuze astronoom van midden twintig, moet onder ogen zien dat niemand haar ooit zal accepteren als serieuze wetenschapper nu ha... »