Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Supermarkske kraait victorie by Hec Leemans Markske heeft een nieuwe baan: mascotte voor een merk van ijsjes in een grootwarenhuis. Bieke, die in de reclamesector werkt, heeft hem die job bezorgd. Mark is... »
Weerwolven vs vampiers by Nico de Braeckeleer In een ver verleden waren weerwolven en vampiers vijanden, maar ondertussen leven deze wezens al lang in vrede. Plots barst er in de Onderwereld opnieuw een str... »
Lucas' Wars by Laurent Hopman Lucas’ Wars is het extreem waarheidsgetrouwe, nauwgezet gedocumenteerde levensverhaal van George Lucas. Het introverte kind groeide uit tot een rebelse tiener, ... »
Amsterdam in bijna 80 boeken by Emile Brugman, Geert Mak & Guus Luijters Het is de stad van de bruine cafés van Carmiggelt, de ‘jongedames’ van Betje Wolff en Aagje Deken en de provo’s van Harry Mulisch. De stad waar Hanny Michaelis ... »
Diamonds Are Forever by Ian Fleming Het vierde deel met 's werelds bekendste geheim agent in de hoofdrol: James Bond.
Vanuit een Britse mijn in Zuid-Afrika wordt voor vele miljoenen... »
Moonraker by Ian Fleming Het derde deel met 's werelds bekendste geheim agent in de hoofdrol: James Bond.
Wie is Hugo Drax en waarom speelt hij ondanks zijn enorme rijkdo... »
Het verhaal van Vlaanderen by Harry De Paepe Het Verhaal van Vlaanderen in stripvorm! Dé graphic novel van de langverwachte tv-reeks! Deze prachtige graphic novel neemt je mee op sleeptouw doorheen de gesc... »
De dood van een wijze by Delaby & Jean Dufaux Een prachtige zwart-wit editie om je te laten onderdompelen in Theo's tekenkunst!... »