Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Van eetlast naar eetlust by Hoe is het zover kunnen komen? Eten is voor de meesten onder ons een dagdagelijkse gewone bezigheid waar we niet echt bij stilstaan... Tot we binnen ons werk of... »
Opvoeding en integratie by Onbekend & Trees Pels een vergelijkende studie van recente onderzoeken naar gezinsopvoeding en de pedagogische afstemming tussen gezin en school. Jeugdinformatie onderzoek.... »
Veel mensen die naar een lezing van Jeanne Meijs zijn geweest, of er één gemist hebben, vragen of ze haar lezingen kunnen nalezen. Haar nieuwe boek Opvoeden ... »
'Ik kan dat niet!' zegt mijn kind by M. Litiere omgaan met faalangst bij kinderen : een positieve gids voor ouders, leerkrachten en hulpverleners... »
Kinderopvang by F. Djohani & J. Maas opvoeden in diversiteit : de dagelijkse praktijk in kindercentra... »
Kijk op krabbels by I. Schretlen Kinderen hoeven nog geen jaar oud te zijn om de eerste krabbels op papier te kunnen zetten.Dit impliceert een meestelijke spierbeheersing die zich steeds verder... »
Een familieboek voor jong en oud met allerlei ideeën om zomer en herfst met kinderen creatief vorm te geven: van de dans om de meiboom en het sint–jansvu... »