Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Heb ik dat?! by J. Helling-van Rheenen 'Heb ik dat?!' waren Julians (8 jaar) woorden toen de diagnose gesteld werd. Hij sprak het uit met een mengeling van nieuwsgierigheid en afschuw: nog meer ellen... »
De kraakfactor by L. Groenhuijsen & N. ten Hoor In De kraakfactor lees je verhalen over Thom. Hij is een goede zwemmer, hij is iemand met goeie ideeën, hij heeft een buurmeisje, Julia, en een kleine zeurzus,... »
Ambitie vereist by Hoex & M. Balledux Peuterspeelzalen worden geconfronteerd met verschillende partijen die elk hun eigen eisen stellen aan het peuterspeelzaalwerk. Ouders wensen een omgeving die st... »
Mijn leerling online by J. Pardoen & R. Pijpers Voor leerkrachten en ouders is internet een Ânieuw medium. Voor de kinderen zelf geldt dat veel minder. Ze groeien op omgeven door verschillende media. N... »
Idealen, idolen en iconen van de pedagogiek by Na de bloei van idealisme in de jaren zestig van de vorige eeuw was de aandacht voor idealen in de afgelopen decennia gering. Het realisme van de jaren tachtig ... »
Jongerenwerk in Nederland by F. van Ginkel, J. Noorda & R. Veenbaas Wat houdt jongerenwerk anno nu in? Over welke competenties moet de hedendaagse jongerenwerker beschikken? En welke rol kan het jongerenwerk vervullen binnen het... »
Opvoedingsondersteuning als bijzondere vorm van preventie by M. Burggraaff In Opvoedingsondersteuning als bijzonder vorm van preventie wordt beschreven waarom en in welke situatie ondersteuning bij de opvoeding nodig is en hoe je deze ... »
Kwetsbaar jong! by B. Prinsen, M. Kijlstra & T. Schulpen In de jeugdgezondheidszorg - voor alle kinderen van 0 tot 19 jaar - werkt men aan de innovatie van het basistakenpakket waarbij met name rekening wordt gehouden... »
1, 2, 3 ... de peuterjaren by Irene Van der Zande Hoe willen we dat onze kinderen zich voelen over zichzelf?
Hoe worden hun groei en welzijn beïnvloed door wat wij, als opvoeder, doen?
Wat zijn hun behoeften... »