Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een telkens nieuwe Oudheid by David Reijser Onze cultuur ontwikkelt zich in een voortdurende confrontatie met de klassieke cultuur. Dat geldt voor literair werk, dat voortdurend teruggrijpt op werken van ... »
Utopia by Woord voorafIn 2016 staat utopie weer volop in het middelpunt van de belangstelling; het is exact 500 jaar geleden dat Thomas More een boek over een denkbeeldig... »
Great Books by Alexander Roose & Koen De Temmerman De Ilias, Oorlog en Vrede of Don Quichote. Titels die ongetwijfeld bekend in de oren klinken of waarvan we er minstens eentje in de boeken kast hebben staan. Ma... »
De wijsheid van de roman by Jeroen Vanheste Tweede druk. 'De wijsheid van de roman' is eerder verschenen met isbn: 978 94 6036 063 3Aandacht voor het werk van Marcel Proust, Leo Tolstoj, Fjodor Dostojevsk... »