Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Campout cookbook by Jen Stevenson & Marnie Hanel Maak van kamperen een onvergetelijke ervaring.Beleef samen de meest memorabele avonden met meer dan 100 nostalgische en vernieuwende kampeerrecepten – van vuurg... »
Vis van de BBQ by Bart van Olphen Het nieuwe kookboek <i>Vis van de BBQ</i> van Bart van Olphen biedt heerlijke bbqrecepten voor vis. Met meer dan 12 jaar ervaring, deelt Bart zijn passie voor z... »
De inmaaktuin by Jo Turner Met De inmaaktuin heb je dé gids in handen om vanmoestuinoverschotten 365 dagen per jaar te genieten.Per groente- en fruitsoort zie je in een overzicht nietalle... »
Maaltijdsalades by Emily Ezekiel Smakelijke maaltijdsalades ingedeeld op de seizoenenSalades saai? Echt niet! Met Maaltijdsalades vanEmily Ezekiel geniet je het hele jaar door van smakelijkecom... »
De Syrische keuken van Imad by Imad Alarnab De Syrische keuken van Imad: een culinaire liefdesbrief aan DamascusDe Syrische keuken van Imad is niet alleen een kookboekmaar vertelt ook het verhaal van Imad... »
Levant van mezze tot baklava by Ghillie Basan Ga in deze prachtige gebonden uitgave mee op culinaire reis doorheen de Levant, de streek ten oosten van de Middellandse Zee. Landen zoals Libanon, Palestina, I... »