Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Internetmarketing voor het MKB by Erwin Boogert Nooit was het eenvoudiger om klanten naar je winkel te trekken dan nu. Nieuwe digitale hulpmiddelen maken het eenvoudiger om je zaak bekend te maken en - minste... »
De Tao van Service by Eric de Haan Service. Voor klanten steeds vaker van doorslaggevende betekenis. Het kan de relatie máken maar ook breken. Organisaties pretenderen dat ze 'service hoog in het... »
De (on)zin van het (on)bewuste by Jesse Derkx, Liesbeth Gerritsen & Waldo Swijnenburg Consumenten nemen hun beslissingen vooral onbewust. Althans, dit zeggen enkele toonaangevende wetenschappers. Als deze stelling waar is kan dit verregaande impl... »
Een digitaal marketingplan in 100 dagen (E-boek) by Bert van Wassenhove Heeft mijn marketing wel sociale media nodig? Een krachtig model om álle digitale kanalen optimaal in te zetten voor je bedrijf. De wereld van de online market... »
Altijd naakt by Clo Willaerts Waarschuwing: ook jij staat naakt op het internet! Het internet was lange tijd een plek om ongestoord te experimenteren met je identiteit en je voorkeuren. Met... »
De interne keuken by Guy Ooms Een sterk merk, dat vind je binnenin De wereld verandert. De concurrentie woedt heviger dan ooit. Elke organisatie stelt zichzelf de vraag: 'Hoe kan ik competi... »
Cross channel excellence by Mike Hoogveld Genomineerd voor de PIM marketing literatuurprijs!<br/><br/>Cross Channel Excellence<br/>Handboek voor geïntegreerd omnichannel management<br/>voor maximale kla... »
Straatjutten by Richard Stomp 99% van de mensen mist 99% van de kansen en ideeën die zich dagelijks aan hen voordoen. Dat komt omdat ze niet om zich heen kijken; ze lopen in gedachten verzon... »
Digitale verleiding by Maurits Kaptein Waar online winkels al blij zijn als 5 procent van de bezoekers ook echt iets koopt, haalt een gemiddelde boekhandel gemakkelijk 25 procent. Wat mist de interne... »