Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Op een mooie lentedag by Daniela Kulot <p>Daar is de lente! De dagen worden weer langer en de vos, de muis en de raaf genieten in alle rust van de eerste zonnestralen. Alleen de eekhoorn dartelt in h... »
Op een warme zomerdag by Daniela Kulot <p>Wat is het warm! De vos, de muis en de raaf puffen onder de hete zomerzon. Alleen de eekhoorn springt vrolijk in het rond. Hij weet wat te doen: er is toch n... »
Mam, mag ik een olifant? by Fran Vanseveren <p>Een olifant aan de deur geleverd? Daar zegt Bo geen nee tegen. Dat hij daarvoor honderd dozen waspoeder moet sparen, is een makkie, want Bo heeft een plan. A... »
Een meisje zo klein als een muis by Kate DiCamillo <p>Wanneer een schoenmaker een piepklein meisje ontdekt, neemt hij haar in huis, noemt haar Evangeline en voedt haar op als zijn eigen dochter. De vrouw van de ... »
Opa Fonkel by Jonatan Beeftink Filip is, vindt hij zelf, wat gewoontjes. Gelukkig is zijn neef Gert Jan dat niet! Die is in zijn vrije tijd loze brein de vermaarde inspecteur Slinger, oplosse... »
Streepjesland by Emmy Thuis Streepjesland is een mooi kinderboek over vriendschap, verschillen en samenleven. Op het mooie eiland Sarbez wonen witte en gestreepte zebra's al jarenlang gelu... »
Ga je mee? - Met de auto by <p>Stap snel in de auto en rij mee met familie Beer. Schuif de figuren heen en weer, draai aan de wieltjes en rij met de auto door de stad. Een leuk interactief... »
Ga je mee? - Met de trein by <p>Stap snel in de trein en rij mee over de sporen. Schuif de figuren heen en weer, draai aan de wieltjes en rij met de trein door de tunnel, over de brug en ga... »