Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Verslaafd aan opium by Hans Derks Vanaf het midden van de zeventiende eeuw tot 1950 heeft Nederland veel geld verdiend aan de opiumhandel, met IndonesiĆ« als centrum. Dat geld verdween in de zakk... »
Geen blote voetjes in het gras by Geen blote voetjes in het gras
Verhalen van ouders van overleden kinderen
In de diepste lagen van mijn ziel waar niemand komen kan heb ik je zachtjes neergelegd... »
Internetpioniers by Monique Doppert Internetpioniers gaat terug naar de wortels van internet in Nederland. Het geeft een indruk van een aanloopfase de tijd voordat het grote publiek het medium ont... »
Celine een briljante boef by Em. Kummer In 1932 werd C nes roman Reis naar het einde van de nacht als een meesterwerk begroet. Zijn daarop volgende boek, Dood op krediet, verschenen in 1936, is stilis... »
Echte vrouwen krijgen een kind by Liesbeth Smit In Nederland krijgt ongeveer een op de vijf vrouwen geen kinderen, om verschillende en zeer persoonlijke redenen. Niet-moeder Liesbeth Smit beschrijft hoe het i... »
Godschaamte by Stephan Sanders In februari 2016 gaat Stephan Sanders voor het eerst sinds lange tijd naar de kerk. Niet voor een trouwerij of begrafenis, maar omdat hij moet van zichzelf. Ond... »