Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Als het koninkrijk van God komt... by Piet van Walsem Nog nooit eerder zijn zulke aangrijpende verhalen van naar Nederland gevluchte ex-moslims in boekvorm verschenen. Het is indrukwekkend om te lezen hoe mensen to... »
Mijn kleuterbijbel by Christina Goodings Een lief, aantrekkelijk kleuterbijbeltje met illustraties van Emily Bolam, die kleine kinderen zeker zullen aanspreken.De belangrijkste verhalen uit de Bijbel z... »
Jezus horen en zien by Brad Jersak Kinderen kunnen Jezus horen en zienJezus houdt van kinderen en Hij wil jouw beste vriend zijn. Hij wil met je praten en samen dingen doen. Ja, je kunt met je ha... »
Het begon met een ster by Helga Weiss <p>Helga Weiss begint in 1939 als tienjarig meisje met het bijhouden van een dagboek. Ze schrijft over het begin van de oorlog in haar woonplaats Praag, waar do... »
De wind zoekt een stem by Kaj van der Plas De wind zoekt een stem. Om hem jouw stem te lenen, hoef je alleen maar goed uit te ademen en weer flink
in te ademen. »