Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
SODA by A. Hoogland, M.A. van Kuyk-Minis & W. van Lankveld Om de handvaardigheden van patienten met RA vast te leggen is de Sequential Occupational Dexterity Assessement (SODA) ontworpen. Met de SODA is het mogelijk de... »
Infectieleer en -preventie by D.M. Voet <i>Infectieleer en -preventie i</i>s geschikt voor medewerkers in de mondzorg die met patiĆ«ntenzorg of instrumentarium in aanraking komen. Het geeft op heldere ... »
Oud zeer by Bram Bakker Als voormalig 'cowboy in de psychiatrie' (de Volkskrant) blikt Bram Bakker in Oud zeer terug op zijn eigen verleden en de oude en niet verwerkte pijn die dit so... »