Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De schoeinsjte kestdag van Rudy by Kathleen Amant <p>‘t Es weiral bekanst kestdag. Aal de biestige kammerotjes zen schampavie d’n hof af ver de Kestmaan t’ helpen mé pakskes te mauken en ba de kingeren te bring... »
Muk boxset by Mark Haayema Wat is er nou leuker dan de superzachte knuffel van Muk? De knuffel mét een miniboekje in een vrolijke cadeaudoos natuurlijk! Maak jezelf of een ander blij met de ... »
Wish by Disney In het magische koninkrijk Rosas kunnen wensen uitkomen. Als de jonge vrouw Asha op een dag een wens doet, krijgt ze hulp van Star, een echte ster. Samen met ha... »
Mijn Gouden Boekje over Fiep Westendorp by Gioia Smid Iedereen kent Jip en Janneke, Pluk, Floddertje, en de poezen Pim en Pom. Maar wie is eigenlijk de vrouw die al deze figuurtjes hun bijzondere uiterlijk gaf? Fie... »
Logisch! by Jessica Numann Als het onweert, gaat Kiki gauw voor het raam staan zodat ze goed op de foto staat. Mensen die in een open auto rijden zijn heel zielig, want die hebben geen ge... »