Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zondig rijk by Meghan March Er wordt gezegd dat een Riscoff en een Gable nooit samengelukkig kunnen worden. Niet met een familievete dieinmiddels legendarische proporties heeft aangenomen.... »
De dingen die we missen by Marielle Brouwer Wat doe je als je na jaren gevangenschap vrijkomt?Norah heeft moeite om een doel te vinden, tot het antwoord uit onverwachte hoek komt. Brandon, de zoon van de ... »
April by Aurora Rose Reynolds En ze leefden nog lang en gelukkig… Volgens April Mayson is dat zinnetje altijd voor anderen bestemd, niet voor haar. Daarom besluit ze om vol te gaan voor haar... »
Stukken beter by Angelique van Dongen Annelie, 32 jaar, voldoet niet aan het ideaalbeeld van haar ouders. In plaats van het overnemen van het advocatenkantoor van haar vader, staakt ze haar studie. ... »
Het Schuldgevoel van S by I.C. Mathea Een vrouw van 40 (Sacha) komt er bij toeval net op tijd achter, dat haar voormalige, tweede echtgenoot overleden is. Ze leest dat in een reactie bij een YouTube... »
Beter dan ooit by Angelique van Dongen Annelie, de hoofdpersoon van de roman 'Stukken Beter!' is gelukkig met haar leven op Madeira met haar man en diens zoon Lucas. Samen runnen ze de wijnproeverij ... »
In het Portugese hart by Ellen van Herk Noëlle lijkt eindelijk het geluk met Joaquim te hebben gevonden op een Portugese Quinta. Martim, de zoon van Joaquim, probeert van alles om de relatie te versto... »