Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dit naslagwerk - speciaal bedoeld voor aan boord - bestaat uit drie delen.
Het eerste deel gaat over reisvoorbereiding: wat kan je als schipper vooraf doen o... »
Dit is catamaranzeilen by Diana Boogaards Maar weinig disciplines van het zeilen stellen zulke hoge eisen aan de vaardigheden van de zeiler als catamaranzeilen. Zeiltrim, gewichtsverdeling en stuurmansk... »
De Engelse Oostkust by Anje Valk De Engelse oostkust is voor de Nederlandse watersporter 'de overkant'. Het is niet voor niets een vaak gekozen bestemming voor de voorjaarstochten van talloze w... »
Knopen en steken in de praktijk by C. Jarman Knopen en steken in de praktijk is een praktisch boekje over knopen, steken, takelingen en splitsen. Het handzame pocketformaat stelt de lezer in staat in een oogwenk te zien hoe de knoop of steek te maken en deze het meest effectief te gebruiken en toe te passen. »
Elke Nederlandse zeezeiler wil vroeg of laat een keertje naar de Kanaaleilanden. Het is zo voor de hand liggend. De route erheen is hetzij via Zuid-Engeland, d... »
Een praktisch boek voor al die zeilers en motorbootschippers die zelf willen sleutelen aan hun dieselmotor of eigenhandig motorstoringen willen verhelpen. Met ... »
Het IJsselmeer by Michiel Scholtes Niet alleen is het IJsselmeer het drukst bevaren zeilgebied van Nederland, het is ook het eerste grote vaarwater waar de zeiler vanaf de plassen ervaring opdoet... »