Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dode meisjes praten niet by Sandra J. Paul De langverwachte vertaling van de internationale bestseller Dead Girls Don't Talk, van de bestsellerauteur van The Last Days of Holly Hayes en Mijn Waarheid.In ... »
De laatste dagen van Holly Hayes by Sandra J. Paul Een uniek omkeerboek van de bestsellerauteur van Mijn Waarheid en Dode Meisjes Praten Niet (Dead Girls Don't Talk).Het leven draait helemaal niet om angst. Het ... »
Het wolkenschip by Vashti Hardy <P>De tweeling Arthur en Maud Helderstorm is diepbedroefd als ze te horen krijgen dat hun vader, een dappere ontdekkingsreiziger, om het leven is gekomen tijden... »
Het Hekkenhuis by Pepijn Lievens <p>Spijt. Jackson heeft enorm veel spijt.</p> <p>Het is zijn schuld dat zijn juf in het ziekenhuis ligt. En het is nog wel zijn lievelingsjuf. Hij kreeg kortslu... »
Het Hekkenhuis by Pepijn Lievens <p>Spijt. Jackson heeft enorm veel spijt.</p> <p>Het is zijn schuld dat zijn juf in het ziekenhuis ligt. En het is nog wel zijn lievelingsjuf. Hij kreeg kortslu... »
Een glimp van Nessie by Ineke Kraijo & Marlies Verhelst <p>Het Theaterleesboek 'Een glimp van Nessie', van schrijvers Ineke Kraijo en Marlies Verhelst en illustrator Els van Egeraat, zit boordevol met avonturen! In d... »
Properzia by Jean-Claude Van Rijckeghem <p>Rebels avonturenverhaal over de eerste vrouwelijke beeldhouwer uit de Renaissance.</p><p>
</p><p>Bologna, begin zestiende eeuw. Properzia is woedend omd... »
Spruit by Floor de Goede <p>Spruit groeit op in de jaren ’80/’90 in een gebroken gezin. Hij is veel alleen en tekent graag, dan verdwijnt hij helemaal in zijn fantasie. Als hij langzaam... »
Ferris by Kate DiCamillo <p>Midden in de zomervakantie staat de wereld van Ferris opeens op z’n kop. Haar zusje Pinky heeft besloten om schurk te worden en pleegt een mislukte bankoverv... »
Stinkstoute panda en de grote ontsnapping by Swapna Haddow <p>Lin, de allerleukste niet-schattige, stinkstoute panda is terug! Maar waar is haar allerbeste vriend Fu? Niemand weet waar hij is. Hij lijkt wel van de aardb... »